Анаеробні клеї та герметики (унігерм, анатерм)

Анаеробні клеї та герметики (унігерм, анатерм)

У цій категорії представлені клеї для ремонту обладнання, деталей та конструкцій методом “холодного зварювання”, швидкої ліквідації несправностей та введення об’єктів, що ремонтуються, в робочий режим експлуатації.
Стійкі та довговічні, міцні та тверді – вони увібрали в себе все найкраще від металів та полімерів, використання цих клеїв забезпечить Вам якісний та недорогий ремонт!
Клеї-компаунди марок Анатерм – є найкращими матеріалами для ремонту методом “холодного зварювання” і являють собою двопакувальні композиції, які після змішування основи та затверджувача швидко створюють високоміцний термостійкий матеріал, що володіє волого-, масло-, морозо- та бензостійкістю. Після затвердіння матеріал може бути оброблений абразивним та різальним інструментом.

Клеї-компаунди марок Анатерм знайшли широке застосування при:

  • ремонті автомобільних та опалювальних радіаторів, блоків циліндрів та трубопровідної арматури;
  • герметизації зварних швів у ємностях та корпусах;
  • відновлення шпонкових канавок, посадкових місць втулок, зірваних різьблень, зношених та пошкоджених корозією деталей;
  • закладення тріщин і слідів корозії та рихтування на металевих поверхнях.

Клей-компаунд Анатерм-201 застосовується для герметизації шляхом заливання зварних та клепаних швів, ліквідації щілин, тріщин, нанесення захисних покриттів, склеювання. Має чудову адгезію до будь-якого металу, скла, кераміки, дерева.

Клеї-компаунди Анатерм-202 і Анатерм-203 застосовуються для усунення раковин, відновлення валів, шпонкових канавок, різьблення, гнізд підшипників і т.д. Має чудову адгезію до будь-якого металу, скла, кераміки, дерева.

Клей-компаунд Анатерм-204 в залежності від призначення являє собою 2-х або 3-х складову композицію “холодного затвердіння”, яка при змішуванні основи з затверджувачем має в’язко-плинну консистенцію і може застосовуватися для створення захисних покриттів від корозії. Призначений для герметизації алюмінієвого лиття та дефектів на його поверхні.

Клеї-компаунди Анатерм-205 і Анатерм-214 призначені для фіксації та заливання деталей електротехнічних виробів, для склеювання та герметизації плоских та циліндричних з’єднань у промисловості. Компаунди складаються з двох частин: основи та затверджувача, які змішуються безпосередньо перед застосуванням та використовуються протягом часу їх життєздатності. Після затвердіння вони перетворюються на міцні, вібро-, ударо-, атмосферостійкі сполуки, Анатерм-205 також стійкий до нафтопродуктів.

Клей-компаунд Анатерм-212 призначений для усунення раковин, тріщин, наслідків стрес-корозії на технологічному обладнанні та трубопроводах, у тому числі на магістральних газо- та нафтопроводах, а також може бути використаний для склеювання плоских поверхонь та циліндричних з’єднань з різних матеріалів (метали, скло, кераміка та ін.).

Анатерм-212 відрізняється високою швидкістю затвердіння, у тому числі за низьких температур. ​ Анаеробні клеї Анаеробні клеї відрізняються великою швидкістю затвердіння та високою міцністю при відриві. Застосовуються для склеювання різних матеріалів: металу, скла, багатошарового скла, кераміки, пластмаси. Деталі перед нанесенням клею мають бути знежирені та очищені від забруднень. Після знежирення деталі сушать до випаровування розчинника.

Клеї Анатерм-105 і Анатерм-106 призначені для склеювання металів (у тому числі замаслених), скла, кераміки та пластмас. Клеї складаються з двох компонентів, які наносяться окремо на поверхні, що склеюються. Після поєднання компонентів клею затвердіння відбувається при кімнатній температурі з утворенням клейового шва, що має високу стійкість до вібрації та ударних навантажень.

Клей Анатерм-111 і Анатерм-112 призначені для герметизації, фіксації, контровки гладких різьбових з’єднань при складанні вузлів та агрегатів автомобіля, що працюють у різних середовищах. Інтервал робочих температур від -60 до +175.

Клей-герметик Анатерм-114 призначений для фіксації, контровки та ущільнення роз’ємних різьбових та гладких з’єднань. Має підвищений момент страгування в порівнянні з моментом відгвинчування і властивістю швидко затвердітися в зазорах між металевими поверхнями.

У разі Вашої зацікавленості ми можемо укласти Договір на постачання будь-якої партії клеїв.

ВКП “КОЛІБРІ” надає своїм клієнтам повну технічну підтримку з питань, що стосуються технології застосування та зберігання клеїв та композицій на їх основі.