Поліетилен (РЕ-500, РЕ-1000)

Поліетилен (РЕ-500, РЕ-1000)

Серед видів поліетиленів різновид РЕ-1000 та PE-500 призначений для високих навантажень. До складу цього сучасного матеріалу входять спеціальні високомолекулярні сполуки, які забезпечують його міцність. Такий поліетилен здатний без змін витримувати граничні навантаження найтриваліший час. Серед переважних характеристик матеріалу його значна еластичність, при вигинах поліетилен не тріскається і рветься, у ньому не утворюються зазубрини.

Удароміцність, зносостійкість – властивості, які притаманні поліетилену РЕ-1000 та PE-500. Гірничорудна, сталеливарна, електроенергетична – галузі промисловості, де матеріал знайшов застосування, поліетиленом обтягують жолоби, бункери для запобігання налипанню гірської породи та ґрунту.

РЕ-1000 і PE-500 за своїми хімічними властивостями не становить небезпеки для людини. Завдяки своїй нетоксичності знайшов своє застосування і в галузі харчових виробництв. Екстремальні температури, агресивна дія атмосфери – фактори, які не загрожують РЕ-1000 та PE-500. Поліетилен підходить і для експлуатації у водному середовищі через низькі показники коефіцієнта тертя.