Пароніт

Пароніт

Пароніт є листами матеріалу, для виробництва яких використовувався каучук, азбестове волокно і спеціальні порошкоподібні наповнювачі. Якість пароніту визначається, насамперед, якістю каучуку. На сьогоднішній день найчастіше використовується синтетичне каучукове волокно.

Хімічна, нафтогазова, електроенергетична промисловість, металообробка – області, де пароніт знаходить своє застосування. Його основна функція як прокладочного матеріалу – забезпечення герметичності між деталями, вузлами і агрегатами, що з’єднуються. Пароніт як текучий герметик легко заповнює всі порожнечі і чудово ущільнює поверхні між собою.

Паронітовий матеріал здатний витримувати різні умови експлуатації. Він не піддається впливу різних, навіть екстремальних температур. Пароніт легко піддається механічній обробці, вирізуванню і навіть рубці. Залежно від функціонального призначення можуть використовуватися листи пароніту різної товщини до 6 мм, ваги та довжини. Серед переважних характеристик пароніту його антикорозійні якості стосовно практично всіх металів. Якість цього матеріалу прокладки визначається спеціальними ГОСТами.