Клеї, герметики LOCTITE

Клеї, герметики LOCTITE

Випускаються герметики LOCTITE як у рідкій формі, так і у вигляді герметизуючих ниток ущільнювачів, здатних повністю запобігти витоку рідин або газу з інженерних систем. Вся продукція LOCTITE відрізняється високою надійністю та довговічністю.

Застосування її при монтажі різних трубопроводів дозволяє підвищити їхню міцність і гарантувати нерозривність з’єднань навіть у несприятливих умовах експлуатації.

До переваг матеріалу відносять його високу стійкість до температурних впливів. Він здатний функціонувати при температурі від -196 до +300 градусів, не змінюючи своїх фізичних властивостей. Ця якість і зробила клеї LOCTITE настільки популярними у інженерів, які займаються проектуванням та монтажем систем опалення. Може застосовуватися в будь-яких теплопровідних системах незалежно від типу теплоносія і не втрачати своїх якостей при очищенні трубопроводів за допомогою різних хімічних речовин.

Не боїться герметик і вібрацій, і механічних впливів, тому з’єднання, зафіксоване з його допомогою, залишається повністю герметичним і міцним за будь-яких умов експлуатації. Крім інженерних систем, застосовуються клеї/герметики LOCTITE та в інших сферах: для герметизації різьбових з’єднань, просочення пористого лиття, закріплення зварювальних швів, а також для конструкційного склеювання.