Вініпласт

Вініпласт

Вініпласт є стійким, жорстким матеріалом на основі всім відомого полівінілхлориду, але зі значною зміною хімічної структури та основних параметрів. До його складу включені спеціальні стабілізатори, барвники та мастильні матеріали.

Основна сфера застосування вініпласту – це виробництво на його основі вініпластових труб для оснащення технологічних трубопроводів. Труби з вініпласту випускаються в різних діаметрах, що визначає їх універсальність. Також використання вініпласту можна зустріти у різноманітних інженерних мережах – вентиляційних, електричних, каналізаційних та холодного водопостачання. Дуже часто можна зустріти різні ємності, профілі, плінтуси та ін. Він – незамінний матеріал завдяки своїй жорсткості та стійкості до впливу солей, кислот та розчинників.

Значною перевагою вініпласту є його легка вага, що помітно спрощує процес його використання та монтажу. Температура, яку може витримувати вініпласт, сягає +50 градусів, він є відносно пожежостійким. Доступна вартість для всіх категорій громадян визначає таку популярність вініпласту на сьогоднішній день.