Каролон В «У», Ерталон

Ерталон

Ерталон є поширеним полімерним матеріалом. Його отримують в результаті низькотемпературної реакції за участю лужних речовин та різних хімічних активаторів.
Матеріал є більш удосконаленим аналогом капролону. Застосування ерталону надзвичайно широко, насамперед, він використовується для виготовлення клапанів, фланців, втулок, вузлів підшипників та подібних елементів та деталей, що мають антифрикційне призначення.
Ерталон помітно стійкий до корозії. До складу матеріалу не входять токсичні речовини, що забезпечує його безпеку та відсутність загрози для людини. Машинобудування, металургія, навіть взуттєва та харчова промисловість – у цих сферах ерталон знайшов своє застосування. Вироби з ерталону/капролону стійкі до високих ударних навантажень, відрізняються низьким коефіцієнтом тертя та довговічністю.
Також відзначають таку важливу характеристику, як діелектрика та легка вага. До речі, ерталон може замінювати метали і при цьому не знижувати термін служби конструкцій, у яких використовується. Механічна обробка ерталону не представляє нічого складного, його можна піддавати в тому числі шліфування, фрезерування та ін.